Pri nákupe nad 45€ DOPRAVA ZADARMO!

60 cm striekacia vodná pištoľ

Kód: MAX00006286
Neohodnotené
21,70 € –31 % 14,99 €
Skladom (> 5 ks)

Vodná pištoľ je fantastický produkt, s ktorým sa bezpochyby radi hrajú deti aj dospelí. Úspešne môžete hrať úlohu vojaka, policajta, poľovníka, tajného agenta, utečenca alebo piráta. Jediným limitom je vaša fantázia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodná pištoľ je fantastický produkt, s ktorým sa bezpochyby radi hrajú deti aj dospelí. Úspešne môžete hrať úlohu vojaka, policajta, poľovníka, tajného agenta, utečenca alebo piráta. Jediným limitom je vaša fantázia! Pištoľ je 60 cm dlhá a v porovnaní so štandardnými malými vodnými zbraňami určite vyniká svojou veľkosťou. Vďaka veľkým rozmerom je produkt atraktívnejší a zábava je nepochybne zaujímavejšia. Nádrž na vodu pojme asi 1,25 litra kvapaliny, čo zaručuje dlhšiu zábavu bez potreby doplňovania pištole v krátkom čase. Dosah strely je asi 6 metrov, čo znamená, že na to, aby ste zasiahli, nemusíte byť blízko cieľa. Počas streľby môžete neustále čerpať vodu, ktorá súčasne strieľa neustále. Zbraň má 2 rukoväte v hornej a dolnej časti. Zbraň môže byť zavesená cez rameno, čo určite zvyšuje pohodlie pohybu počas hry. Pištoľ bola vyrobená v žiarivých, dynamických a jasných farbách, ktoré jej dodávajú estetickú hodnotu.

VEĽKÁ S ĎALEKÝM DOSAHOM - pištoľ je dlhá 60 cm a určite vyniká veľkosťou v porovnaní so štandardnými dostupnými na trhu. Jej dosah je asi 6 metrov. Vďaka svojej veľkosti a dlhému dostrelu je atraktívnejšia a zábava je nepochybne zaujímavejšia.

NÁDRŽKA NA VODU – do nádržky sa zmestí 1,25 litra vody, čo zaručuje dlhšiu zábavu bez potreby doplňovania v krátkom čase.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE - použitie pištole je ľahké a nevyžaduje žiadne zložité operácie. Stačí odskrutkovať nádrž, naliať do nej vodu, nafúknuť pomocou spodného posúvača a hračka je pripravená na použitie

ZÁBAVA, CHLADENIE A ROZVOJ - pištoľ nielenže poskytne skvelú zábavu počas horúcich letných dní, ale zlepšuje presnosť a koncentráciu, stimuluje kreativitu, zlepšuje motorickú koordináciu, ovplyvňuje pohyblivosť a rýchlosť reakcie. Skupinová hra ovplyvňuje rozvoj integračných a sociálnych zručností detí.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • dosah: asi 6 m
  • objem nádrže na vodu: 1,25l
  • vek: +3 roky
  • osvedčenia: CE, EN71
  • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 60/13/26 cm
  • hmotnosť: 500 g
  • hmotnosť balenia: 550 g

Dodatočné parametre

Kategória: Športové potreby pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: