Pri nákupe nad 45€ DOPRAVA ZADARMO!

Ohrievač fliaš a detskej stravy BROCCOLI

Kód: EKB003
Neohodnotené
33,90 € –35 %
Ohrievač fliaš a detskej stravy BROCCOLI
33,90 € –35 % 21,99 €
Skladom (> 5 ks)
Ohrievač fliaš BROCCOLI je nevyhnutným pomocníkom pre všetkých rodičov, ktorí venujú pozornosť najsprávnejšiemu spôsobu kŕmenia dieťaťa v najskoršom štádiu života.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrievač fliaš BROCCOLI je nevyhnutným pomocníkom pre všetkých rodičov, ktorí venujú pozornosť najsprávnejšiemu spôsobu kŕmenia dieťaťa v najskoršom štádiu života. Je veľmi dôležité, aby poskytnutá potrava mala správnu teplotu, pretože tá zaisťuje správne trávenie, a tým aj zdravý vývin dieťaťa. Ohrievač má funkciu rýchleho alebo pomalého režimu ohrievania a udržiavania konštantnej nastavenej teploty.

Prístroj pracuje v teplotnom rozsahu od 35 ° C do 80 ° C, plynulo nastaviteľný pomocou pohodlného digitálneho panela. Čítateľný LCD displej zobrazuje zvolenú teplotu - jednoduchým a intuitívnym spôsobom si každý rodič vyberie správnu teplotu ohrievaného jedla. Vnútorný priemer zariadenia je dostatočne veľký na to, aby umožnil ohrievanie potravín v takmer všetkých dostupných fľašiach.

Táto súprava obsahuje: ohrievač, nádobu na ohrievanie polievok, omáčok, ovocných a zeleninových pyré a veko, ktoré môže byť použité aj ako miska.

Príkon: 100 W

Napájanie: 230V / 50Hz

Dĺžka napájacieho kábla: približne 70 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Malé spotrebiče do domácnosti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: