Pri nákupe nad 45€ DOPRAVA ZADARMO!

Žeriav na diaľkové ovládanie pre deti

Kód: 13374
Akcia Novinka Tip
Neohodnotené
38,50 € –35 %
Žeriav na diaľkové ovládanie pre deti
38,50 € –35 % 24,99 €
Momentálne vypredané
Položka bola vypredaná…

Diaľkovo ovládaný žeriav je perfektnou hračkou pre malých staviteľov, ktorí sa radi hrajú s konštrukčnými prvkami. Vysoký žltý žeriav je ovládaný štvorkanálovým diaľkovým ovládaním. Má štyri ramená, na ktorých hračka stojí, čo zaisťuje stabilitu počas používania. V hornej časti žeriavu sa nachádza kabína, v ktorej sedí operátor ovládajúci stroj. Hračka má pohyblivé rameno, ktoré slúži na zdvíhanie a spúšťanie závažia. Bol vyrobený s dôrazom na detail, vďaka čomu dokonale reprodukuje skutočný stroj.

Detailné informácie

Podrobný popis

DIAĽKOVO OVLÁDANÝ ŽERIAV - Diaľkovo ovládaný žeriav je perfektnou hračkou pre malých staviteľov, ktorí sa radi hrajú s konštrukčnými prvkami. Vysoký žltý žeriav je ovládaný štvorkanálovým diaľkovým ovládaním. Má štyri ramená, na ktorých hračka stojí, čo zaisťuje stabilitu počas používania. V hornej časti žeriavu sa nachádza kabína, v ktorej sedí operátor ovládajúci stroj. Hračka má pohyblivé rameno, ktoré slúži na zdvíhanie a spúšťanie závažia. Bol vyrobený s dôrazom na detail, vďaka čomu dokonale reprodukuje skutočný stroj.

DIAĽKOVO OVLÁDANÝ - Žeriav sa ovláda pomocou štvorkanálového diaľkového ovládača, ktorý je k žeriavu pripevnený káblom. Prostredníctvom neho môže malý staviteľ otočiť vežičku o 360 stupňov a pohybovať hákom hore a dole. Na hák môžete pripevniť nakladací kôš s rôznymi predmetmi vo vnútri. V hornej časti má hračka malú lampu, ktorá sa rozsvieti pri zdvíhaní alebo spúšťaní koša a upozorní vás na „nebezpečenstvo“.

NA SAMOINŠTALÁCIU - po otvorení balenia nájdete hračku v niekoľkých častiach. To je zábava pre každého malého konštruktéra. Vďaka tomu sa oboznámi s jednotlivými časťami stroja a lepšie pochopí jeho činnosť. Žeriav sa ľahko inštaluje aj bez pomoci rodiča.

ZÁBAVA A VÝUKA - žeriav bude skvelým darčekom pre malého budúceho inžiniera a staviteľa. Schopnosť diaľkového ovládania pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať zručnosti potrebné pri pohybe, ako sú sústredenie, manuálne zručnosti, pohyblivosť a logické myslenie. Hračka určite umožní veľa hodín zaujímavej a poučnej zábavy pre dieťa samotné alebo s rovesníkmi.

ŠPECIFIKÁCIA - vek: 6+;

rozmery (šírka / dĺžka / výška): 27/39 / 63,5cm;

hmotnosť: 0,6 kg;

hmotnosť v balení: 1kg;

ovládanie: diaľkové - káblové; napájanie: AA x 2 batérie (nie sú súčasťou balenia).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: